Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Kalisz

Tikkurila Everal Aqua to uniwersalna emalia akrylowa, która jest dedykowana do pokrywania elementów wyprodukowanych z drewna lub metalu. Ciekawostką jest fakt, że może być ona stosowana zarówno na produktach znajdujących się we wnętrzu budynku, jak i po jego zewnętrznej stronie. Kompozycja produktu została stworzona na bazie wody. Warto wiedzieć, że doskonale sprawdza się ona do malowania powierzchni takich jak framugi, ramy okienne, skrzydła drzwiowe, meble do ogrody, a nawet malowania lamperii w pomieszczeniach. To jeden z wielu powodów, dla których omawiana emalia jest wykorzystywana nie tylko w powierzchniach mieszkalnych, ale również w budynkach użyteczności publicznej. Jako przykład mogą w tym przypadku służyć placówki szpitalne, szkoły, przedszkola, a nawet galerie handlowe i inne punkty usługowe.

Tikkurila Everal Aqua — dlaczego warto zainwestować w tę farbę?

Marka Tikkurila to jedna z najbardziej cenionych, jeśli chodzi o producentów artykułów malarskich. Jest ona obecna na tynku od kilkudziesięciu lat. W tym czasie firma zdobyła uznanie i zaufanie konsumentów na całym świecie. Wszystko to dzięki nieustannemu poszerzaniu i udoskonalaniu swojej oferty. Tikkurila to przykład przedsiębiorstwa, które stara się wychodzić naprzeciw wszystkim oczekiwaniom konsumentów. Udostępniają im bardzo rozbudowaną paletę kolorystyczną oraz farby o wysokiej jakości, co wyróżnia je na tle konkurencji. Warto wiedzieć, że artykuły malarskie Tikkurila pozwalają na osiągnięcie idealnego krycia już po położeniu pierwszej warstwy. Drugie malowanie często jest tylko formalnością i ma wyeliminować ewentualne niedomalowania. Kompozycja farb Tikkurila została opracowana w taki sposób, aby nie pozostawiać mało atrakcyjnych zacieków i smug. Niestety, o wielu tańszych produktach nie można powiedzieć tego samego.

Trudno znaleźć lepszą emalię akrylową niż Tikkurila Everal Aqua. Cena w tym przypadku nie należy do niskich, ale pamiętajmy, że podobny zakup stanowi inwestycję na długie lata. Kupno tańszego odpowiednika niezwykle często generuje szybką konieczność powtórzenia malowania, co wiąże się z poniesieniem wyższych kosztów. To przykład sytuacji, w której pasuje stwierdzenie, że lepiej raz wydać więcej pieniędzy i długo cieszyć się z efektu, niż płacić mniej, ale za to częściej.

Warto również zwrócić uwagę na fakt, że omawiana emalia akrylowa jest niezwykle łatwa, jeśli chodzi o proces aplikacji. Nie trzeba być profesjonalistą z dużym doświadczeniem, aby poradzić sobie z malowaniem z jej użyciem i osiągnięciem wysoce satysfakcjonującego efektu. Co więcej, jest to możliwie bez względu na to, jaka powierzchnia jest malowana. Tikkurila Everal Aqua doskonale prezentuje się na drewnie, stali, aluminium, szkle, glazurze, a nawet plastiku.

Gdzie można kupić farbę Tikkurila Everal Aqua?

Farba Everal Aqua jest dostępna w większości supermarketów budowlanych (Castorama, OBI, Leroy Merlin), a także w nieco mniejszych punktach — np. w Studiu Farb Pigmentologia, które znajduje się przy ulicy Franciszka Klimczaka 13 w Warszawie (Wilanów).

Warto zauważyć, że we wspomnianym sklepie klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę, w tym również na fachowe doradztwo. Pigmentologia dysponuje dostępem do pełnej palety kolorystycznej, co jest szczególnie doceniane przez klientów.

Wszystko dlatego, że marka proponuje dostęp do aż 13 tysięcy odcieni. Niestety, wiele marketów budowlanych posiada w sprzedaży jedynie ich wybraną część.

Tikkurila Everal Aqua — najważniejsze informacje o produkcie

1000 Znaków do wykorzystania