Trasa: Kalisz - Gołuchów

Data wydarzenia: 26 czerwca 2021

Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Asnyka w Kaliszu po rocznej przerwie, ponownie zaprasza do udziału w rajdzie rowerowym w ramach ogólnopolskiej akcji „Odjazdowy Bibliotekarz”.

Wspólną wycieczkę za miasto Biblioteka zaplanowała w sobotę, 26 czerwca 2021 roku. Jak zawsze, spotykamy się o godzinie 10:00 przy pomniku Adama Asnyka na kaliskich plantach. Tegoroczny wojaż na dwóch kółkach wiódł będzie trasą z Kalisza do Gołuchowa, przez miejscowości: Kościelna Wieś, Borczysko, Kucharki i Czerminek.

Przemierzymy 23 kilometry w tempie dostosowanym do wszystkich uczestników rajdu. Meta wycieczki zaplanowana została w gościnnych progach Domu Pracy Twórczej w Gołuchowie, gdzie dla wszystkich uczestników przygotowana została strawa z grilla oraz książkowe podarunki.

Zgłoszenia na rajd składać można za pośrednictwem adresu e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie kontaktując się z Filią nr 3 (62 757-59-12) w dniach: poniedziałek – środa w godzinach 10:00 – 18:00 oraz w czwartki i piątki w godzinach 8:00 – 16:00.

Zapraszamy wszystkich z bagażem dobrego humoru!!!

Pliki do pobrania

  • Plakat (626.60 KB)

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Logo akcji „Odjazdowy Bibliotekarz”

    Logo akcji „Odjazdowy Bibliotekarz”