Spotkanie z mistrzem kryminału Robertem Małeckim w Bibliotece Głównej Kalisza
Zapach tajemnicy i genialnych zagadek kryminalnych zawita do Kalisza – Robert Małecki, ceniony autor kryminałów, odwiedzi Miejską Bibliotekę, by podzielić się z czytelnikami swoją pasją do pisania. Spotkanie obiecuje być fascynującą podróżą po meandrach literatury kryminalnej oraz szansą na bezpośrednią rozmowę z pisarzem.
  1. Robert Małecki, toruński filozof, dziennikarz i nauczyciel kreatywnego pisania, przyjedzie do Kalisza.
  2. Pisarz, laureat prestiżowych nagród literackich, spotka się z czytelnikami 28 lutego o godzinie 18:00.
  3. Lokalizacja spotkania – Biblioteka Główna, ulica Legionów 66.
  4. Spotkanie poprowadzi Michał Hynas, koordynator Dyskusyjnego Klubu Książki, zatrudniony w Filii nr 1 MBP w Kaliszu.
  5. Podczas wydarzenia będzie możliwość nabycia książek Małeckiego oraz otrzymania autografu.

Rozmowa z Robertem Małeckim będzie nie lada gratką dla miłośników literatury kryminalnej. Jego serie o komisarzu Bernardzie Grossie, dziennikarzu Marku Benerze oraz o duecie detektywów Maria Herman i Olgierd Borewicz, to dzieła, które skradły serca polskich czytelników. Talent Małeckiego do tworzenia skomplikowanych, ale jednocześnie niezwykle wciągających fabuł, sprawił, że autor zdobył Nagrodę Wielkiego Kalibru i Nagrodę Kryminalnej Piły, a także "Złotą Karety" w kategorii Kultura, przyznawanej przez toruński dziennik "Nowości".

Spotkanie z pisarzem to nie tylko szansa na zgłębienie sekretów kunsztu literackiego, ale również doskonała okazja do zdobycia osobistego autografu. W roli gospodarza, Michał Hynas, zapewni, że rozmowa będzie nie tylko inspirująca, ale także pełna ciepłych i bezpośrednich wymian myśli między autorem a jego czytelnikami. Zatem, miłośnicy mocnych wrażeń literackich, zarezerwujcie wieczór 28 lutego. Kaliska biblioteka stać się będzie na jeden wieczór bramą do świata zbrodni, tajemnic i niezapomnianych bohaterów literackich.


Opierając się na: Urząd Miasta Kalisz