Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Kalisz

Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kaliszu wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego z udziałem pieszej, do którego doszło w Kaliszu przy ulicy Wał Staromiejski. W wyniku tego zdarzenia, życie straciła 87-letnia kobieta.

Do zdarzenia doszło dziś, tj. 12 marca 2019r. po godzinie 10.00 w Kaliszu przy ul. Wał Staromiejski. Pracujący na miejscu zdarzenia funkcjonariusze z kaliskiej drogówki wstępnie ustalili, że kierujący samochodem ciężarowym marki Volvo typu „śmieciarka” - 48 letni mieszkaniec Kalisza podczas wykonywania manewru cofania potrącił 87-letnią kobietę. Piesza na skutek odniesionych obrażeń zginęła na miejscu. Badanie wykazało, że 48-letni kierowca Volvo był trzeźwy.

  • na zdjęciu w tle znajduje się pojazd ciężarowy typu śmieciarka, przed nią stoi trzech strażaków, którzy zabezpieczają miejsce wypadku drogowego.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.