Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Kalisz

Wynajem samochodów to obecnie coraz szerzej dostępna usługa, skierowana już nie tylko dla firm – nowe opcje, takie jak samochód na abonament, są dostosowane w szczególności do potrzeb zwykłego klienta. Na czym polega usługa i dlaczego warto ją rozważyć?

Samochód na abonament – proste zasady, niskie koszty

Obecnie coraz mniej osób decyduje się na zakup auta – jest to kosztowne i często wiąże się z długotrwałym zobowiązaniem, takim jak kredyt. Dodatkowo wartość aut dość szybko spada, a sprzedaż jest często kłopotliwa. Korzystniejszą alternatywą jest zdecydowanie się na wynajem – szczególnie w przypadku takiej opcji, jak samochód abonament. Oferta została dopasowana do wymagań zwykłego klienta, który chce na co dzień cieszyć się niezawodnym autem, nie ponosząc przy tym bardzo wysokich kosztów. Efektem jest usługa na prostych zasadach, gdzie klient otrzymuje nowy samochód na 12 miesięcy – i płaci przy tym jedynie abonament o ustalonej, stałej kwocie.

Klient może wybierać wśród dziesiątek najnowocześniejszych modeli aut, pochodzących od najlepszych na rynku marek. Po podpisaniu umowy może odjechać zupełnie nowym egzemplarzem, pochodzącym prosto z polskiego salonu. Przez rok może z niego korzystać zupełnie, jak z własnego auta – ograniczenia są bowiem naprawdę niewielkie.

Auto w abonamencie, czyli oferta dopasowana do Twoich potrzeb

Klient może wybierać wśród różnych pakietów abonamentu na samochód – dostępnych jest kilka opcji, dzięki czemu oferta będzie dopasowana do jego wymagań i potrzeb. Można zdecydować się na standardowy abonament, gdzie otrzymuje się nowe auto na gwarancji producenta na 12 miesięcy, lub wybrać wersję rozszerzoną o dodatkowe usługi.

Dodatkowe usługi obejmują wiele przydatnych dla każdego kierowcy opcji, które ułatwiają codzienne użytkowanie auta, a także zabezpieczają w sytuacjach awaryjnych. Należy do nich np. dostęp do serwisu i przeglądów w autoryzowanej stacji obsługi czy pełen pakiet ubezpieczenia AC i OC. Można także wybrać dodatkową opcję zapewnienia przez wypożyczalnię kompletu opon zimowych wraz z ich przechowywaniem w trakcie sezonu letniego i profesjonalną wymianą na zimę.

Warto wiedzieć, że jedynym większym ograniczeniem, jakie narzuca umowa samochodu w abonamencie, jest roczny limit kilometrów. On jednak również może być dopasowany do potrzeb – wystarczy uzgodnić to z wypożyczalnią przed podpisaniem umowy. Domyślny limit jest wysoki i pozwoli na spokojne użytkowanie samochodu standardowemu kierowcy.

Abonament na samochód – czy warto?

Samochód na abonament to zdecydowanie opcja warta rozważenia, może być bowiem bardzo korzystną alternatywą dla zakupu auta. W jej ramach otrzymujemy nowy, wybrany przez siebie model z wypożyczalni samochodów luksusowych, a przy tym płacimy jedynie comiesięczny abonament. Warto także pomyśleć o dodatkowych usługach, które znacznie ułatwiają codzienne korzystanie z samochodu i dają zabezpieczenie w razie nieprzewidzianych sytuacji. Dużym plusem jest przejrzystość zasad i umowa na określony czas – po roku wystarczy, że zwrócimy samochód do wypożyczalni i nie musimy przejmować się żadnymi formalnościami czy dodatkowymi opłatami. Co więcej, możemy też od razu zdecydować się na nową umowę i w jej ramach wybrać dla siebie kolejne auto na abonament.

Samochód i abonament? Poznaj nową usługę wynajmu aut na korzystnych zasadach