Damian Michalak, pracownik Biura Rozwoju Powiatu w Starostwie Powiatowym w Kaliszu, walczy o zdobycie tytułu "Osobowość Roku 2019" w plebiscycie organizowanym przez Głos Wielkopolski. Został nominowany w kategorii Biznes. Głosowanie w ramach wojewódzkiego finału plebiscytu już się rozpoczęło i potrwa do najbliższego czwartku, 27 lutego, do godziny 21.30.

Komisja Konkursowa tygodnika "Głos Wielkopolski" nominowała pracownika Starostwa Powiatowego w Kaliszu m.in. za sukcesy zawodowe, wkład w życie lokalnej społeczności, a także w efekcie zeszłorocznego, zwycięskiego konkursu Samorządu Województwa Wielkopolskiego "Innowacyjni dla Wielkopolski". Damian Michalak został doceniony wówczas za instalację wodorową do silników spalinowych diesla. Głosować można za pośrednictwem linka: https://gloswielkopolski.pl/p/kandydat/damian-michalak%2C1170749/?fbclid=IwAR0CeWrKH8n1ZJI-gsLGMX8R7wkCF6k_YTZ3BfGPM-fQAVGCRdX7-zldSEA#sms-plebiscyty

Damian Michalak jest pracownikiem Starostwa Powiatowego w Kaliszu i Regionalnego Centrum Odnawialnych Źródeł Energii w Liskowie. W pracy urzędniczej zajmuje się m.in. doradztwem w zakresie dofinansowań w ramach programu "Czyste Powietrze" związanego z wymianą pieców i docieplaniem budynków. Specjalizuje się również w doradztwie dotyczącym programu dofinansowującego instalacje fotowoltaiczne pn. "Mój prąd". Jest także członkiem Wielkopolskiej Platformy Wodorowej będącej ciałem doradczym i opiniotwórczym Samorządu Województwa Wielkopolskiego. Prowadzi również firmę HHO-POWER.

Info: Michał Marszałkowski

Foto: Głos Wielkopolski/Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie