Jak działa darmowy bonus od ETOTO?

Zakłady bukmacherskie zachęcają nowych użytkowników do założenia konta na swoich platformach różnymi promocjami powitalnymi. Nie inaczej jest w przypadku ETOTO, czyli jednego z najlepszych bukmacherów na polskim rynku. W jaki sposób działa darmowy bonus od ETOTO? Jakie jeszcze promocje ma do zaproponowania? Odpowiadamy!

Jak zgarnąć darmowy bonus od ETOTO? Najpierw rejestracja!

Podstawowym warunkiem skorzystania z oferty powitalnej od ETOTO jest założenie konta. Co więcej – podczas rejestracji należy wykorzystać specjalny kod promocyjny ETOTO400, który pozwoli na odblokowanie pakietu. Samo założenie konta jest bardzo prostym procesem, który opiera się na kilku nieskomplikowanych krokach. Od czego zacząć?

Pierwszą czynnością jest podanie swojego adresu e-mail, wprowadzenie hasła oraz wpisanie wspomnianego wyżej kodu promocyjnego. Potem następuje weryfikacja pełnoletności gracza. Kolejnym krokiem jest akceptacja różnego rodzaju zgód – regulaminu, polityki prywatności oraz zgoda na otrzymywanie informacji handlowej. Na koniec pozostaje podanie danych PESEL, imienia i nazwiska i numeru telefonu w celu weryfikacji tożsamości. I to wszystko, konto zostało założone.

Pakiet powitalny ETOTO 2222 zł – na czym polega?

ETOTO w ramach swojej promocji powitalnej oferuje bonus + freebet o łącznej wartości 2222 zł. Składa się on z trzech bonusów o wysokości 400, 600 oraz 1000 złotych. Po odblokowaniu ostatniego z bonusów gracz otrzymuje dodatkowo freebet o wartości 222 zł. Jak więc łatwo policzyć, całość promocji opiewa na łączną kwotę 2222 zł. Co zrobić, aby z niej skorzystać?

Pierwszym krokiem jest założenie konta i dokonanie depozytu o wartości min. 1 zł. Wpłata zostanie podwojona, za co można otrzymać bonus o wysokości nawet 400 zł. Co dalej? Kolejna wpłata i kolejny bonus. Tym razem o wysokości 600 zł. Dokonanie trzeciej wpłaty skutkuje odblokowaniem ostatniego bonusu o wysokości 1000 zł oraz doliczeniem freebetu o wartości 222 zł, który można wykorzystać w oficjalnej aplikacji mobilnej ETOTO.

Jakie inne promocje przygotowało dla swoich graczy ETOTO?

Kolejną bardzo ciekawą promocją, którą ma dla swoich graczy ETOTO jest freebet o wysokości 20 zł za skorzystanie z aplikacji mobilnej. Co ważne – z promocji tej mogą skorzystać również stali użytkownicy. Zasada jej działania jest niezwykle prosta. Należy jedynie dokonać wpłaty na konto o dowolnej wysokości, a freebet zostanie dołożony automatycznie. Potem wystarczy obstawić zakład, korzystając z aplikacji mobilnej i aktywować freebet. Pieniądze z wygranej można przelać na konto.

A co powiecie na to, aby za zaproszenie przyjaciela do rejestracji na stronie ETOTO otrzymać bonus w wysokości 1000 zł? To jak najbardziej możliwe! Wystarczy wpisać e-mail znajomego w specjalne miejsce, a gdy założy on konto z wykorzystaniem podanego adresu, na naszym koncie wyląduje obiecane 1000 zł! Zainteresowany? Odwiedź stronę internetową https://www.etoto.pl/promocje i sprawdź, jakie inne bonusy dla graczy przygotowało ETOTO!