Dilerka emocji, czyli Agnieszka Lingas-Łoniewska. Spotkanie z pisarką w Bibliotece Głównej
Zbliża się wyjątkowe wydarzenie dla fanów literatury! Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Asnyka zaprasza na spotkanie z Agnieszką Lingas-Łoniewską, które obiecuje być emocjonującym doświadczeniem dla każdego miłośnika książek. Nie przegap okazji, aby poznać bliżej autorkę, która potrafi w unikalny sposób połączyć obyczaj, romans i sensację w swoich dziełach.
  • Zapowiedź spotkania z Agnieszką Lingas-Łoniewską w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Adama Asnyka.
  • Przegląd twórczości pisarki, w tym bestsellerowych powieści i inicjatyw społecznych.
  • Informacje o możliwości zdobycia autografu i zakupu książek podczas wydarzenia.

W samym sercu naszego miasta, w przestrzeniach Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Adama Asnyka, odbędzie się niezwykły wieczór z Agnieszką Lingas-Łoniewską - autorką, która zdobyła serca czytelników w całej Polsce. Spotkanie, zaplanowane na 12 lutego o godzinie 18:00, stanowi nie lada gratkę dla miłośników literatury, którzy cenią sobie emocje, jakie niosą ze sobą książki.

Pisarka, znana z takich dzieł jak „Molly”, „Bez przebaczenia” czy „Skazani na ból”, to prawdziwa artystka słowa, która potrafi ukazać złożoność ludzkich emocji. Jej twórczość, pełna obyczajowych niuansów, romansowych zakrętów i sensacyjnych zwrotów akcji, cieszy się nieustającą popularnością wśród czytelników. Dodatkowo, Lingas-Łoniewska w swojej działalności angażuje się w promowanie polskiej literatury oraz ogromną miłość do zwierząt, co znajduje odzwierciedlenie na jej aktywnie prowadzonych profilach w mediach społecznościowych.

Spotkanie z autorką będzie nie tylko okazją do zapoznania się z jej bogatym dorobkiem literackim, ale również szansą na zdobycie cennych autografów oraz rozmowę o inspiracjach i tajnikach warsztatu pisarskiego. W roli prowadzącej wieczór będzie Katarzyna Górcewicz, która z pewnością wyczaruje atmosferę sprzyjającą literackim odkryciom.

Jeśli więc literatura to Twoja pasja, a książki Agnieszki Lingas-Łoniewskiej zajmują honorowe miejsce na Twojej półce, nie możesz przegapić tego wydarzenia. To wyjątkowa okazja, aby osobiście spotkać się z autorką, która swoimi dziełami potrafi przenieść czytelników w najbardziej wzruszające zakątki ludzkiego serca.


Urząd Miasta Kalisz