Oto finaliści Mistrzostw Kolarskich o Puchar Starosty Kaliskiego
Zapraszamy na finałowe zmagania kolarskie o prestiżowy Puchar Starosty Kaliskiego! To wydarzenie, które zgromadzi najlepszych cyklistów z naszego powiatu, już 26 kwietnia 2024 roku przy Szkole Podstawowej im. Komisji Edukacji Narodowej w Żelazkowie.
  1. Zawody finałowe odbędą się 26 kwietnia 2024 roku.
  2. Miejsce wydarzenia: tereny przy Szkole Podstawowej im. Komisji Edukacji Narodowej w Żelazkowie.
  3. W zawodach wezmą udział kwalifikujący się uczestnicy.
  4. Przedsięwzięcie to stanowi ważny element promocji sportu i zdrowego stylu życia w naszej wspólnocie.

Zmagania o Puchar Starosty Kaliskiego to nie tylko sportowa rywalizacja, ale również święto lokalnej społeczności, które co roku przyciąga liczne grono kibiców i entuzjastów kolarstwa. Oczekuje się, że i w tym roku frekwencja będzie wysoka, a emocje – jak zawsze – wielkie. Finałowe starcie najlepszych kolarzy naszego powiatu to doskonała okazja, aby wspierać lokalnych sportowców i cieszyć się wspólnie z rodziną i przyjaciółmi dynamicznym i zdrowym sposobem spędzania wolnego czasu.

Organizatorzy zapewniają, że wszystkie szczegóły związane z organizacją wydarzenia zostały dopracowane, aby uczestnicy i goście mogli skupić się wyłącznie na sportowych emocjach. To idealna okazja, aby zobaczyć w akcji najlepszych kolarzy z naszego powiatu i przeżyć niezapomniane chwile na świeżym powietrzu. Nie przegap tego wydarzenia!


Opierając się na: Powiat Kaliski