Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Kalisz

Marka MINI to marka z historią sięgającą lat sześćdziesiątych. Już w tamtym czasie odnalazła drogę do serc większości ludzi, a gdy auta oznakowane logo MINI mknęły na ulicy nie dało się nie odwrócić za nimi wzroku. W tamtych latach auto to produkowane było przez zakłady British Motor Company, a wraz z biegiem lat zyskało wielką sławę. Za co więc tak bardzo kochamy auta MINI? I przede wszystkim co wybrać - nowe autko MINI czy używany model MINI z salonu zaufanego dealera?

Auta MINI czyli funkcjonalność i bezpieczeństwo zamknięte w małym autku o wielkiej mocy

Samochody MINI od wielu lat uważane są za auta najwyższej klasy. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób marzy o swoim własnym modelu. Co zyskuje właściciel auta wraz z jego zakupem? Gdy w latach dziewięćdziesiątych marka oddała się w ręce niemieckiego producenta BMW, na jego ulepszoną wersję musieliśmy czekać aż siedem lat. Nie ma jednak co narzekać, ponieważ wszystkie ulepszenia wprowadzone przez bawarczyków sprawiają, że samochody MINI są przez nas coraz bardziej pożądane. “Nowe MINI” jest dłuższe, szersze oraz cięższe od klasycznego auta MINI z lat sześćdziesiątych. NIektórzy otwarcie nienawidzą tego w nowych modelach, inni zaś uwielbiają i doceniają powiększoną przestrzeń. Wraz z tymi zmianami nastąpił rozłam fanów tej marki - jedni nie akceptują wprowadzonych przez niemiecki koncern zmian, drudzy zaś twierdzą, że dzięki wprowadzonym ulepszeniom auto MINI spełnia wszystkie światowe normy w swojej klasie. Pomimo powstania tych dwóch wrogich obozów fanów, wiele osób wciąż poluje na własny model auta MINI. Jednych przeraża cena jaką muszą oni zapłacić za nowiutkie auto z salonu, a drudzy sięgają po najlepsze rozwiązania i szukają swojego modelu w stanie używanym od dealera, któremu można zaufać. Gdzie więc kierować się w celu zdobycia swojego używanego auta MINI? Czym prędzej zapoznajcie się z ofertą warszawskiego dealera aut MINI - autofus!

Autofus - warszawski dealer aut marki MINI

Autofus to miejsce gdzie każdy kto marzy o zakupie kultowego auta MINI znajdzie model odpowiedni dla siebie. Zespół pracowników autofus to ludzie, którzy znają się na swojej pracy. Specjaliści pomogą nam w poszukiwaniach auta używanego w nienaruszonym stanie oraz z niskim przebiegiem, a ten szczegół jest jednym z ważniejszych podczas kupowania auta używanego. Używane MINI z niskim przebiegiem to rzadkość, ale w warszawskim salonie aut używanych jest to podstawa, którą kieruje się każdy klient przy zakupie. Salon w Warszawie oprócz modeli samochodów posiada bogatą ofertę, która pomoże zarówno nowym właścicielom aut MINI jak i posiadaczom tej marki. Co więc warszawski salon ma nam do zaoferowania?

Autofus - oferta warszawskiego dealera

Dla osób, które są zainteresowane zakupem używanego samochodu MINI dealer z Warszawy posiada specjalną ofertę MINI NEXT. MINI NEXT to certyfikat, który uzyskuje auto używane wyżej wymienionej marki po przejściu kompleksowych przeglądów technicznych oraz wizualnych. Certyfikat ten to gwarancja, która zapewnia kupującego o wysokiej jakości auta oraz jego stanie technicznym. Widząc certyfikat, że wybrane przez nas auto oznaczone jest certyfikatem MINI NEXT zyskujemy pewność, że żadne niechciane usterki nie zaskoczą nas na pierwszym zakręcie, a w razie nagłych uszkodzeń otrzymamy potrzebną pomoc, ponieważ auta z oferty MINI NEXT objęte są dwudziesto cztero miesięczną gwarancją. Dodatkowa pomoc w określeniu wydatków związanych z zakupem auta, również zostanie udzielona w salonie Autofus. To tutaj, w warszawskim salonie znajdziesz swoje MINI i spełnisz swoje marzenia.

Auto marki MINI - małe marzenie tysięcy kierowców