UM Kalisz: Najmłodsi pograją w tenisa!

1 min czytania

W najbliższy weekend, od 29 do 30 maja br., na kortach przy ulicy Łódzkiej 19, odbędą się Mistrzostwa Kalisza Dzieci i Młodzieży w tenisie. Rywalizacja będzie toczyć się w sześciu kategoriach, a najlepsi otrzymają puchary oraz nagrody rzeczowe. Turniej jest współfinansowany ze środków Miasta Kalisza.

Mistrzostwa Kalisza Dzieci i Młodzieży w tenisie są rozgrywane od lat 90-tych. Po raz piąty imprezę organizują wspólnie: Sekcja Tenisa KKS Kalisz oraz Kaliskie Towarzystwo Tenisowe, dyrektorem turnieju jest Michał Jaśniewicz.

W tym roku najmłodszym uczestnikiem imprezy będzie niespełna 6-letni Wojtek Nowak, zaś najstarsi tenisiści mają po 15 lat. Turniej zaczyna się w sobotę od godziny 9.30, zaś początek niedzielnej rywalizacji przewidziano na godzinę 11. Zapraszamy serdecznie na korty przy ul. Łódzkiej (obok Stadionu Miejskiego).

Urząd Miasta Kalisza, kalisz.pl/dla-mieszkanca/aktualnosci/-najmlodsi-pograja-w-tenisa,38504

Autor: krystian