W najbliższy weekend organizujemy i współorganizujemy ciekawe wydarzenia. Na terenach przy restauracji "Złoty Karaś" w miejscowości Lipka (lipka 32A, gmina Szczytniki) odbędzie się II Święto Karpia z wieloma atrakcjami, w tym z Rodzinnymi Mistrzostwami Wędkarskimi. Cykliści będą mogli wziąć natomiast udział w Rajdzie Rowerowym Ścieżkami Rowerowymi Powiatu Kaliskiego. Wspomniene wydarzenia odbędą się w najbliższą niedzielę, 19 września.

II Święto Karpia rozpocznie się o godzinie 13.00 od zapisów na towarzyszące Rodzinne Mistrzostwa Wędkarskie, a otwarcie festynu zaplanowano na godzinę 14.00.

Rajd Rowerowy Ścieżkami Rowerowymi Powiatu Kaliskiego również odbędzie się w niedziele. Zbiórka uczestników o godzinie 11.45 pod Starostwem Powiatowym w Kaliszu ul. Plac Św. Józefa 5. Start Rajdu zaplanowano na godzinę 12.00.

Szczegóły dotyczące II Święta Karpia: https://www.powiat.kalisz.pl/art,2741,przed-nami-ii-swieto-karpia-i-rodzinne-mistrzostwa-wedkarskie

Szczegóły dotyczące Rajdu Rowerowego: https://www.powiat.kalisz.pl/art,2737,zapraszamy-na-rajd-sciezkami-rowerowymi-powiatu-kaliskiego

Dziękujemy za liczne zapisy na Rajd i zapraszamy serdecznie!

Galeria

  • Powiększ zdjęcie II Święto Karpia - plakat

    II Święto Karpia - plakat

  • Powiększ zdjęcie Rajd Ścieżkami Rowerowymi Powiatu Kaliskiego - plakat

    Rajd Ścieżkami Rowerowymi Powiatu Kaliskiego - plakat