UM Kalisz: Konkurs plastyczny Świat dziecka
Galeria Sztuki im. Jana Tarasina w Kaliszu ogłosiła, już po raz 37. Konkurs Plastyczny Świat Dziecka”.
Do wzięcia udziału w konkursie zapraszamy jak zwykle dzieci i młodzież w wieku od 5 do 16 lat, w 4 grupach wiekowych: I grupa: 5 - 7 lat, II grupa: 8 - 10 lat, III grupa: 11 - 13 lat i IV grupa: 14 - 16 lat. Tematyka prac jest dowolna, a każdy uczestnik może zgłosić tylko jedną pracę, w nieprzekraczalnym terminie do 5 maja 2022 r. Jak co roku przyznanych zostanie po 5 równorzędnych nagród w każdej grupie wiekowej, które wręczone zostaną w dniu wernisażu 1 czerwca 2022 r., o godz. 12.00. Tegoroczna wystawa pokonkursowa eksponowana będzie w Galerii Sztuki im. Jana Tarasina w dniach od 1 do 15 czerwca 2022 r. Do wystawy zostanie wydany katalog, zawierający reprodukcje nagrodzonych prac i spis wyróżnionych. W tym roku, podobnie jak i w latach ubiegłych, kuratorką konkursu i wystawy jest Ewa Cierniak.
Zgłaszane do konkursu prace można dostarczyć do Galerii osobiście lub przesłać pocztą na adres: Galeria Sztuki im. Jana Tarasina, pl. św. Józefa 5, 62-800 Kalisz. Informacje dotyczące konkursu a także jego regulamin i potrzebne do wypełnienia dokumenty dostępne są na naszej stronie internetowej w zakładce: WYDARZENIA/KONKURSY/ŚWIAT DZIECKA
https://tarasin.pl/37-konkurs-plastyczny-swiat-dziecka/
Odpowiedzi na pytania dotyczące konkursu udzielamy także pod numerem telefonu 62 767 40 81 lub drogą mailową, nasz adres e-mail to: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Urząd Miasta Kalisza, kalisz.pl/dla-mieszkanca/aktualnosci/konkurs-plastyczny-swiat-dziecka,48526
![]()
Ostatnie Artykuły

Pożar kanału wentylacyjnego w zakładzie w Kaliszu. Jedna osoba w szpitalu

Trzy godziny do zatrzymania. Włamali się do dwóch kościelnych skarbon

35 lat Straży Miejskiej w Kaliszu. Za jubileuszem stoją milionowe inwestycje

Ścieżki rowerowe i wozy dla OSP. Samorządy powiatu kaliskiego planują wspólne działania

Ponad 5,5 mln zł na trasę rowerową pod Kaliszem. Powstanie też P&R i B&R

Rada Powiatu Kaliskiego zaniepokojona planami połączenia szpitala w Wolicy

MyBestCeramide Shot+HA – nowy shot ceramidowo-hialuronowy od MyBestPharm

Wrzesień w kaliskiej bibliotece. Mickiewicz, Czarnobyl i ślady wiary

Blisko 3 promile za kierownicą Hyundaia. Świadek przerwał jazdę w Kaliszu

Trzy osoby zatrzymane w gminie Jarocin. W tle handel narkotykami

Nietrzeźwy 18-latek bez uprawnień za kierownicą Mazdy

„Dziady” zabrzmią wieczorem w Liskowie. To już dziesiąte czytanie w powiecie
![[PIŁKA NOŻNA] Bałtyk Koszalin – KKS Kalisz 1:1 w Betclic 3. Lidze Grupa 2 (Grupa II). Kaliszanie stracili zwycięstwo w końcówce](/images/mecz/thumbnails/baltyk-koszalin-kks-kalisz-23082026-11.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Bałtyk Koszalin – KKS Kalisz 1:1 w Betclic 3. Lidze Grupa 2 (Grupa II). Kaliszanie stracili zwycięstwo w końcówce

Złote Pióro rozszyfrowuje kreski, które potrafią zmienić nazwę miasta
Przydatne dane teleadresowe
- Dom Pomocy Społecznej w Kaliszu - kontakt, warunki przyjęcia i opieka
- Delegatura Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Kaliszu - paszporty, sprawy cudzoziemców, profil zaufany
- Parafia wojskowa św. Wojciecha i św. Stanisława Biskupa w Kaliszu - kontakt, historia, odpust
- Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Kaliszu - kontakt, oferta szkoleń, rejestracja
- Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kaliszu - kontakt, godziny, pomoc dla rodzin i osób z niepełnosprawnością
- Nadzór Wodny w Kaliszu - kontakt, pozwolenia wodnoprawne, zgłaszanie awarii
