Policjanci Referatu ds. Wykroczeń prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzenia drogowego, do którego doszło 5 sierpnia 2022r. Około godziny 9:30 w Kaliszu na wysokości skrzyżowania ulicy Stawiszyńskiej z ulicą Szymanowskiego, gdzie kierujący pojazdem typu kabriolet w intensywnym niebieskim kolorze, posiadający tablice rejestracyjne żółtego koloru nie zachował szczególnej ostrożności, w wyniku czego doprowadził do potrącenia kierującej rowerem.

W związku z powyższym policjanci zajmujący się sprawą proszą o kontakt naocznych świadków zdarzenia bądź też osoby, które przejeżdżały w tym rejonie pojazdami wyposażanymi w wideorejestrator i mogą pomóc w ustaleniu numerów rejestracyjnych pojazdu uczestniczącego w zdarzeniu.

Wszelkie, istotne dla sprawy informacje można przekazywać funkcjonariuszowi prowadzącemu postępowanie – asp. Katarzynie Walczak tel. 47 77 51 475 lub 47 77 51 460 w godzinach 7:30-15:30. Istotne dla sprawy informacje można przekazywać również na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..