Wyniki konkursu graficznego AranżacJA Fest przesunięte, jest nowy termin

Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu prosi o jeszcze chwilę cierpliwości uczestników konkursu na grafikę promującą 3. edycję Ogólnopolskiego Festiwalu Aranżacji Muzycznej. Organizatorzy dziękują za nadesłane prace i zapowiadają, że wybór zostanie dokonany z należytą starannością.
- Organizatorzy AranżacJA Fest 2026 potrzebują więcej czasu na wybór prac
- To jeszcze nie koniec — co oznacza przesunięcie dla uczestników
Organizatorzy AranżacJA Fest 2026 potrzebują więcej czasu na wybór prac
Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu informuje, że proces oceny zgłoszeń konkursowych wymaga dodatkowego przeglądu, żeby docenić każdy szczegół nadesłanych projektów. Twórcy mogą się spodziewać oficjalnego ogłoszenia wyników w nowym terminie — 22 października 2025. Organizator dziękuje za zrozumienie i cierpliwość 😊
To jeszcze nie koniec — co oznacza przesunięcie dla uczestników
Dla autorów oznacza to jedynie dłuższy czas oczekiwania, nie zmianę zasad konkursu ani sposobu rozstrzygnięcia. Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu nadal analizuje przesłane prace i przygotowuje się do zaprezentowania rezultatów oraz wykorzystania zwycięskich grafik w materiałach festiwalowych.
na podstawie: Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu.
Autor: krystian