Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Asnyka w Kaliszu przygotowała kolejne wydanie publikacji "Informator: kultura, sport, rekreacja, turystyka. Kalisz 2023". Zachęcamy do pobrania pliku i zapoznania się z zawartymi w nim informacjami.

Podobnie jak w poprzednich edycjach, w publikacji zamieszczono informacje o imprezach kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych, zaplanowanych na rok 2023 przez instytucje kultury, organizacje i stowarzyszenia. Miłośników historii Kalisza z pewnością ucieszy kalendarz rocznic wydarzeń regionalnych wraz z krótkimi opisami. W ostatniej części znajdują się adresy administracji rządowej, samorządowej, instytucji oraz placówek upowszechniania kultury, szkół artystycznych, jak również stowarzyszeń i organizacji kulturalnych, sportowych i turystycznych, działających w Kaliszu.

Elektroniczną formę wydawnictwa można pobrać ze strony Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Adama Asnyka w Kaliszu (zakładka: INFORMATOR KALISZ kultura, sport, rekreacja, turystyka). Informator znajduje się również w poniższym załączniku. Ewentualne uwagi i sugestie, także te związane z treścią przewodnika, prosimy kierować na adresy e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..