Klub Turystyki Rowerowej "Cyklista" w Kaliszu i Niepubliczne Przedszkole "Pluszowy Miś" zapraszają na dziewiątą edycję rajdu "Z przedszkolakiem na rowerze". Celem najmłodszych i tych nieco starszych cyklistów będzie Szałe.

Zbiórka, pod budynkiem teatru, zaplanowana została na godzinę 9.00, w sobotę, 3 czerwca. Przez park miejski grupa wyruszy do miejscowości Szałe. - Jak sama nazwa wskazuje, jest to rajd skierowany przede wszystkim do dzieci, albowiem zarówno trasa rajdu, jak i prędkość jazdy, dostosowane będą do możliwości najmłodszych - zachęcają organizatorzy. - Na rajdzie mile widziani będą jednak wszyscy zainteresowani rowerzyści, nie ma również znaczenia do jakiego, i czy w ogóle do jakiegokolwiek, przedszkola uczęszcza dziecko. Na mecie dostępna będzie specjalna pieczątka, którą udokumentujemy uczestnictwo w rajdzie. Dlatego szystkie dzieci zachęcamy do zabrania ze sobą dzienniczków wycieczek.

Szczegóły dotyczące rajdu, w tym informacja o specjalnym konkursie przeznaczonym dla najmłodszych uczestników, będą na bieżąco umieszczane na stronie www.cyklista.kalisz.pl oraz klubowym FB. - Uczestnictwo w wycieczce wymaga akceptacji regulaminu - podkreślają organizatorzy. - Wcześniejsze zapisy nie są wymagane, jednak zgłoszenie udziału znacząco ułatwi prace związane z organizacją rajdu. Wszelkie pytania prosimy kierować pod adresy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Informacji zasięgnąć można także bezpośrednio w przedszkolu Pluszowy Miś.

Udział w dziewiątej edycji "Z przedszkolakiem na rowerze" jest bezpłatny.