Sukces
Złoty blask i brązowy pościg za marzeniami. Sportowcy z KRUK GYM święcą triumfy na Mistrzostwach Polski Muaythai
  1. Maciej Herbich zdobył złoty medal w kategorii senior klasa A do 63.5 kg.
  2. Adam Borowski zadebiutował w nowej kategorii wiekowej zdobywając brąz w kategorii senior klasa A do 67 kg.
  3. Igor Miklas wywalczył brązowy medal w kategorii junior do 63.5 kg.
  4. Wiktor Ciesielski, pomimo zażartej walki, nie zdołał pokonać przyszłego mistrza Polski w swojej kategorii.

Wśród tłumu sportowych entuzjastów i zwolenników aktywnego trybu życia, reprezentanci lokalnego centrum sportowego KRUK GYM zapisali kolejny rozdział w historii muaythai, zdobywając medale na Mistrzostwach Polski. To wydarzenie nie tylko podkreśla ich niezłomność i determinację, ale także otwiera drzwi do dalszych sukcesów na arenie międzynarodowej.

Maciej Herbich, z determinacją godną prawdziwego wojownika, stanął na najwyższym stopniu podium, pokazując, że pasja i ciężka praca mogą przekuć marzenia w złoto. Adam Borowski, który z nieukrywaną odwagą wkroczył w nową kategorię wiekową, udowodnił, że granice są po to, aby je przekraczać, zdobywając brązowy medal. Igor Miklas, młody talent z naszego miasta, również stanął na podium, dzieląc się brązowym medalem z kolegą z drużyny. Niestety, Wiktor Ciesielski, mimo iż nie udało mu się wywalczyć miejsca na podium, swoją walką pokazał, że każde doświadczenie jest cenną lekcją na przyszłość.

Te mistrzostwa to nie tylko okazja do świętowania sukcesów, ale również ważny krok w kwalifikacji do kadry narodowej. Osiągnięcia naszych sportowców w muaythai są dowodem na to, że z połączeniem pasji, wytrwałości i ciężkiej pracy, każdy cel jest w zasięgu ręki.

Podczas gdy medale błyszczą na szyjach zawodników, za kulisy tych zwycięstw kryje się wiele godzin treningów, potu i determinacji. To przypomnienie dla nas wszystkich, że za każdym sukcesem stoją nie tylko talent i umiejętności, ale przede wszystkim ciężka praca i poświęcenie.


Źródło: Urząd Miasta