Dziecięce czwartki w Parku Miejskim: konkursy, bajkowe postacie i zabawy
Już wkrótce rozpocznie się cykl letnich spotkań dla dzieci w Parku Miejskim. Organizatorzy przygotowali osiem tematycznie zróżnicowanych wydarzeń, które mają na celu zapewnienie najmłodszym uczestnikom mnóstwo zabawy i niezapomnianych wrażeń. Poniżej znajdziecie szczegółowy harmonogram tych wyjątkowych czwartkowych spotkań.

Wakacyjne przywitanie z ulubionymi bohaterami

Cykl spotkań rozpocznie się 4 lipca 2024 roku pod hasłem "Witajcie Wakacje!". Dzieci będą miały okazję spotkać się z postaciami z popularnych bajek, takich jak Kraina Lodu czy Stich. Dodatkowo, organizatorzy przygotowali specjalne atrakcje, w tym Piana Party, które z pewnością dostarczy dużo radości i zabawy.

Minionki w mieście - nie przegap tej okazji!

Kolejne spotkanie odbędzie się 11 lipca 2024 roku, a jego głównymi bohaterami będą uwielbiane przez dzieci Minionki. To doskonała okazja, aby najmłodsi mogli spędzić czas w towarzystwie swoich ulubionych żółtych postaci, biorąc udział w różnorodnych konkursach i zabawach.

Klub Barbie i kreatywne warsztaty

18 lipca 2024 roku Park Miejski zamieni się w prawdziwy Klub Barbie. Dzieci będą mogły uczestniczyć w warsztatach, podczas których nauczą się różnych technik stylizacji i pielęgnacji. Salon piękności przygotowany specjalnie na tę okazję z pewnością przyciągnie wiele małych fanek Barbie.

Kolorowy świat - malowanie piaskiem, farbami i kredą

25 lipca 2024 roku to dzień pod hasłem "Więc chodź, pomaluj mój Świat!". Dzieci będą mogły wyrazić swoją kreatywność poprzez malowanie piaskiem, farbami oraz kredą. To doskonała okazja, aby rozwijać zdolności artystyczne i spędzić czas na świeżym powietrzu, tworząc kolorowe dzieła.

Muzyczne atrakcje na Disko-czeka!

1 sierpnia 2024 roku w Parku Miejskim odbędzie się Disko-czeka! Dzieci będą mogły tańczyć i bawić się przy rytmach ulubionych piosenek. Organizatorzy przygotowali wiele muzycznych atrakcji, które z pewnością rozgrzeją parkiet i dostarczą mnóstwo radości uczestnikom.

Sportowe emocje - piłkarskie rozgrywki

22 sierpnia 2024 roku to dzień pełen sportowych emocji. Dzieci będą miały okazję wziąć udział w piłkarskich rozgrywkach, rywalizując o tytuł najlepszej drużyny. To świetna okazja, aby rozwijać umiejętności sportowe i spędzić czas w aktywny sposób.

Powrót do szkoły z zabawą

Ostatnie spotkanie z cyklu odbędzie się 29 sierpnia 2024 roku pod hasłem "Witaj szkoło!". Organizatorzy przygotowali różnorodne animacyjne stacje tematyczne, które pomogą dzieciom przygotować się do nowego roku szkolnego w sposób radosny i pełen zabawy.

Zachęcamy wszystkich rodziców do zaplanowania tych wyjątkowych czwartków w kalendarzu. To doskonała okazja, aby dzieci mogły spędzić czas na świeżym powietrzu, bawiąc się i ucząc jednocześnie. Wszystkie wydarzenia są bezpłatne, więc nie przegapcie tej okazji!


Na podstawie: UM Kalisz