Sekretarz Stanu MEN Katarzyna Lubnauer odwiedziła szkołę i muzeum w Opatówku

Wyjątkowa wizyta w Opatówku pokazała, jak ważne są inwestycje w edukację i rozwój kulturalny regionu. Sekretarz Stanu MEN Katarzyna Lubnauer spotkała się z nauczycielami i dyrektorami, by omówić ambitne plany dla lokalnej szkoły oraz wymienić doświadczenia podczas konferencji w muzeum.
- Opatówek gości Sekretarz Stanu MEN Katarzynę Lubnauer w Zespole Szkół
- Muzeum Historii Przemysłu w Opatówku miejscem ważnej konferencji edukacyjnej
Opatówek gości Sekretarz Stanu MEN Katarzynę Lubnauer w Zespole Szkół
W czwartek 20 czerwca Zespół Szkół im. Stanisława Mikołajczyka, znany w okolicy jako “Ogrodnik”, odwiedziła Sekretarz Stanu Ministerstwa Edukacji Narodowej, Katarzyna Lubnauer. Ta wyjątkowa wizyta była okazją do zaprezentowania dotychczasowych osiągnięć placówki oraz dyskusji na temat dalszego rozwoju szkoły. W rozmowach podkreślano znaczenie nowoczesnych rozwiązań edukacyjnych i wsparcia dla uczniów oraz kadry pedagogicznej.
Dyrekcja szkoły wraz z nauczycielami miała szansę przedstawić swoje pomysły na przyszłość, a także omówić wyzwania stojące przed oświatą w regionie. Spotkanie przebiegało w atmosferze otwartości i zaangażowania, co daje nadzieję na owocną współpracę między ministerstwem a lokalną społecznością szkolną.
Muzeum Historii Przemysłu w Opatówku miejscem ważnej konferencji edukacyjnej
Po wizycie w szkole pani Sekretarz udała się do Muzeum Historii Przemysłu w Opatówku, gdzie odbyła się konferencja skierowana do dyrektorów i nauczycieli z całego regionu. Inicjatorem wydarzenia był Wielkopolski Kurator Oświaty dr Igor Bukowski, który podkreślił wagę takich spotkań dla wymiany doświadczeń i podnoszenia jakości nauczania.
Konferencja stała się platformą do dyskusji na temat aktualnych trendów edukacyjnych oraz sposobów radzenia sobie z wyzwaniami stojącymi przed szkołami. Uczestnicy mieli okazję zdobyć cenne informacje i inspiracje, które mogą przełożyć się na lepszą organizację pracy i efektywniejsze nauczanie.
Dziękujemy za wizytę!
Starostwo Powiatowe w Kaliszu
Ostatnie Artykuły
![[PIŁKA NOŻNA] Betclic 2. liga: Sandecja Nowy Sącz – KKS Kalisz 1:1. Jelen ratuje punkt w Nowym Sączu](/images/mecz/thumbnails/sandecja-nowy-sacz-kks-kalisz-17042026-11.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Betclic 2. liga: Sandecja Nowy Sącz – KKS Kalisz 1:1. Jelen ratuje punkt w Nowym Sączu

Na progu Volkswagena cofnął po łuku - 20-latek z Kalisza stracił prawo jazdy

Dwie autorki, jedna sala i dużo śmiechu w kaliskiej bibliotece

Pięćdziesięciu sześciu sportowców z powiatu kaliskiego doceniono za rok ciężkiej pracy

Młode fortepiany rozgrzały Antonin - Chopin znów zebrał tłumy

Kalisz wsiadł do wiersza - poezja ruszyła na wiosenny kurs

Wideorozmowa w policyjnym mundurze kosztowała kaliszankę oszczędności

Fotopułapka przy Parku Paderewskiego namierzyła sprawcę śmieci

Karłowicz w jazzowym świetle - Antonin dostał wieczór z pazurem

Marihuana na skwerze Kor-Walczaka - kamery namierzyły grupę w kilka chwil

Majówka na Zawodziu zamieni się w podróż do świata dawnych rzemieślników

Piotr Pawlak otworzył festiwal w Antoninie i od razu podkręcił emocje

Mażoretki z Cekowa–Kolonii przywiozły medale i awans na mistrzostwa Europy

