Raz, Dwa, Trzy — jubileusz 35-lecia w Kaliszu

Trójka dźwięków, trzy dekady i trochę więcej wspomnień—tak można by w skrócie opisać wieczór, na który zaprasza jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich zespołów. Warto wybrać się na koncert, żeby poczuć ich muzyczną opowieść na żywo i przypomnieć sobie piosenki, które towarzyszyły wielu z nas przez lata.
Szczegóły wydarzenia (Raz, Dwa, Trzy — jubileusz 35-lecia)
- Data: 19 kwietnia 2026 (niedziela), godz. 19:00
- Miejsce: Aula Im. Prof. Jerzego Rubińskiego, Kalisz
- Lokalizacja: Kalisz, Polska (współrzędne: 51.753865666169, 18.090137511325)
- Bilety: dostępne w serwisach sprzedaży biletów (m.in. Eventim, Biletyna). Ceny i dostępność na stronach sprzedawców.
O koncercie
Kiedyś zaczęło się na korytarzu akademika w Zielonej Górze — dziś to 35 lat historii pełnej charakterystycznego języka muzyczno‑literackiego, który stworzył Adam Nowak i jego zespół. Raz, Dwa, Trzy przez lata konsekwentnie trzymało się własnej drogi, łącząc poetyckie teksty z muzyczną finezją i fantazją.
Na koncercie usłyszymy zarówno autorskie kompozycje, jak i pieczołowicie interpretowane piosenki Agnieszki Osieckiej oraz Wojciecha Młynarskiego — zawsze z szacunkiem dla pierwowzorów. Zespół stawia na bezpośredni kontakt z publicznością: to koncerty od małych klubów po duże sale stały się ich znakiem rozpoznawczym.
Jubileuszowe występy mają prywatny, wdzięczny charakter — bez ogromnych fet czy transmisji — to rodzaj świętowania przy muzyce i wspomnieniach z najwierniejszą publicznością.
Dla kogo i co warto zobaczyć
- Dla fanów literackiej piosenki, osób ceniących świadome teksty i muzykę, która nie goni za trendami.
- Warto zwrócić uwagę na interpretacje klasyków oraz na to, jak zespół potrafi zbudować intymną atmosferę nawet w większej sali.
Autor: info_wydarzenia

