Warsztaty łucznicze z instruktorem w Kaliszu
Warsztaty łucznicze z instruktorem w Kaliszu
W Kaliszu odbędą się otwarte zajęcia z łucznictwa prowadzone przez doświadczonego instruktora. Uczestnicy będą mieli możliwość poznania podstaw tej dyscypliny sportowej oraz praktycznego treningu strzelania z łuku. Wydarzenie jest skierowane do osób o różnym poziomie zaawansowania, zarówno początkujących, jak i tych, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności. Organizatorzy zapewniają niezbędny sprzęt, w tym łuki, strzały oraz tarcze, co pozwala na komfortowe i bezpieczne uczestnictwo.
Termin i miejsce
Zajęcia odbędą się w niedzielę 27 lipca 2025 roku w godzinach od 14:00 do 15:00 czasu środkowoeuropejskiego letniego (CEST). Spotkanie zaplanowano na poligonie przy ulicy Wczasowej, w rejonie skrzyżowania z ulicą Kolejową w Kaliszu.
Opis wydarzenia
Podczas jednodniowych warsztatów uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił w strzelaniu z łuku klasycznego oraz tradycyjnego. Zajęcia poprowadzi Karol Smolarek, instruktor z doświadczeniem w łucznictwie oraz rekonstrukcji historycznej, który zadba o odpowiednią technikę i bezpieczeństwo. Zajęcia mają charakter praktyczny, a jednocześnie pozwalają na poznanie historii i zasad tej dyscypliny, która łączy precyzję, koncentrację i koordynację ruchową.
Organizatorzy podkreślają, że łucznictwo to nie tylko sport, ale także sposób na rozwijanie cierpliwości, skupienia oraz budowanie pewności siebie. Wydarzenie ma sprzyjać integracji uczestników oraz zachęcać do dalszego rozwoju w tej dziedzinie. Osoby zainteresowane mogą także nabyć karnety na kolejne treningi, co umożliwi systematyczne doskonalenie umiejętności.
Informacje organizacyjne
- Koszt udziału w zajęciach wynosi 50 zł od osoby.
- W cenie zapewniony jest cały niezbędny sprzęt do łucznictwa.
- Zajęcia przeznaczone są dla uczestników w różnym wieku i na różnych poziomach zaawansowania.
- Organizatorem wydarzenia jest Arrow Kalisz Poligon.
Ostatnie Artykuły

Piotr Pawlak otworzył festiwal w Antoninie i od razu podkręcił emocje

Mażoretki z Cekowa–Kolonii przywiozły medale i awans na mistrzostwa Europy

Kwiecień z Szolcem w Kaliszu - biblioteka odpala grę o Afryce

W Kaliszu centrum drzewne przyspiesza z ofertą dla uczniów i dorosłych

Tesla pędziła 142 km/h w zabudowanym - mandat urósł do 5000 zł
![[PIŁKA RĘCZNA] Netland MKS Kalisz – Rebud KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski 21:28 w ORLEN Superlidze – derby Wielkopolski dla gości](/images/mecz/thumbnails/netland-mks-kalisz-rebud-kpr-ostrovia-ostrow-wielkopolski-13042026-2128.webp)
[PIŁKA RĘCZNA] Netland MKS Kalisz – Rebud KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski 21:28 w ORLEN Superlidze – derby Wielkopolski dla gości

Katyń wciąż domaga się pamięci po zbrodni, którą przez lata ukrywano

Dynamitki odświętnie zamknęły dekadę i policzyły już 259 występów

Dlaczego „link w bio" zabija Twoją sprzedaż na Instagramie

Bondowski wieczór w Kaliszu - muzyka, która zagrała dla dobra innych

Młodzi kolarze ruszyli na trudną pętlę w Szwacinie i wyłonili powiatowych mistrzów

Karsy, Kars i Karsów - kaliski klub znów rozplątuje językową pułapkę
![[PIŁKA NOŻNA] Betclic 2. liga – Olimpia Grudziądz – KKS Kalisz 3:1](/images/mecz/thumbnails/olimpia-grudziadz-kks-kalisz-11042026-31.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Betclic 2. liga – Olimpia Grudziądz – KKS Kalisz 3:1

