Policja Kalisz: Policjanci na Międzynarodowym Zlocie Morsów w Mielnie
Blisko 5 tys. morsów wzięło udział w XVI Międzynarodowym Zlocie Morsów w Mielnie. W imprezie uczestniczyli również dwaj kaliscy policjanci zrzeszeni w Policyjnym Klubie Biegacza przy Komendzie Miejskiej Policji w Kaliszu. mł. asp. Przemysław Laskowski oraz st. sierż. Sebastian Szmaja na co dzień pełnią służbę w Wydziale Prewencji i Profilaktyki Społecznej.
**Mł. asp. Przemysław Laskowski oraz st. sierż. Sebastian Szmajasą członkami Policyjnego Klubu Biegacza przy Komendzie Miejskiej Policji w Kaliszu.**Obaj aktywnie uprawiają sport. Najczęściej uczestniczą w imprezach biegowych i kolarskich. Swoje zamiłowanie do sportu łączą z pomaganiem innym włączając się w takie akcje charytatywne jak np. Kręcimy dla Marcina”.
W ostatni weekend kaliscy policjanci uczestniczyli w Międzynarodowym Zlocie Morsów w Mielnie. Imprezie, która została zorganizowana nad Bałtykiem po raz 16. Miłośnicy zimnych kąpieli zjechali do Mielna z całej Polski, a nawet Europy. Trzydniowy zlot miała swój finał w niedzielę, 10 lutego. Tego jednego dnia w wodach Bałtyku zdecydowało się zanurzyć jednocześnie ponad 4900 osób, wśród nich mł. asp. Przemysław Laskowski oraz st. sierż. Sebastian Szmaja. Policyjni miłośnicy morsowaniamówią nie czują strachu przed zimnemi nawet w niskich temperaturach z chęcią wchodzą****do wody.Przypominają, żeto jeden ze skuteczniejszych sposobów na zahartowanie i zwiększenie odporności organizmu.
Komenda Miejska Policji w Kaliszu, kalisz.policja.gov.pl/, kalisz.policja.gov.pl/wl7/aktualnosci/206612,Policjanci-na-Miedzynarodowym-Zlocie-Morsow-w-Mielnie.html
Ostatnie Artykuły

Intensywny zapach w Wolicy - służby sprawdzały nieznaną substancję

Flaga z Monte Cassino wróciła do Kalisza. Z wyprawy przywieziono symboliczne pamiątki

Pierwsze mieszkanie treningowe rusza w Kaliszu. To krok do samodzielności

Kaliscy strażacy pojechali na Lednicę - wóz dowodzenia zapewniał łączność

Kaliska policja ostrzega przed falą kradzieży rowerów

W Kaliszu nauka wyjdzie z sal wykładowych. Festiwal szykuje moc atrakcji

Kaliska inauguracja święta rozpoczęła się od modlitwy za miasto i rodziny

Okupniczanki świętowały dziesięć lat pracy i tradycji

Jesienna elegancja w pracy – jak utrzymać profesjonalny styl w chłodniejsze dni?

Jak utrzymać zdrowie na wysokim poziomie przez długie lata?

Wdzięczność i medale dla druhów w Godzieszach Wielkich

Uśmiechy po Dniu Dziecka. Radni z prezentami w dwóch placówkach

W Opatówku padły ostrzeżenia o hejcie. Skutki zostają na długo

Młodzi lekkoatleci walczyli o puchar starosty. Emocji nie brakowało
Przydatne dane teleadresowe
- Branżowe Centrum Umiejętności Przemysłu Drzewnego w Kaliszu - szkolenia, zapisy, kontakt
- Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu - kontakt, bilety, kino i zajęcia
- Dom Pomocy Społecznej w Kaliszu - kontakt, warunki przyjęcia i opieka
- Parafia wojskowa św. Wojciecha i św. Stanisława Biskupa w Kaliszu - kontakt, historia, odpust
- Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu - kontakt, godziny, rejestracja, zasiłki, wsparcie dla firm
- Delegatura WUOZ w Kaliszu - kontakt, stanowiska i zakres działania
