Policjanci z Wydziału Prewencji poszukują właścicieli pieniędzy oraz tabletu, które w ostatnim czasie zostały odnalezione na terenie Kalisza. Osoby, które zgubiły przedmioty prosimy o kontakt z funkcjonariuszami prowadzącymi sprawy.

 

Tablet został odnaleziony w dniu 7 kwietnia br. na terenie Parku Miejskiego, natomiast pieniądze 27 kwietnia w rejonie parkingu usytuowanego przy jednym z kaliskich marketów.

W obu przypadkach uczciwi znalazcy przekazali odnalezione przedmioty funkcjonariuszom Policji. Mimo podjętych czynności do chwili obecnej nie udało się ustalić właścicieli odnalezionych rzeczy.

W związku z powyższym prosimy o kontakt z dzielnicowymi osoby, które zagubiły przedmioty.

 

W sprawie tabletu można kontaktować się z mł. asp. Krzysztofem Tomczykiem pod numerem telefonu 786-936-090. Informacji na temat odnalezionych pieniędzy udzieli mł. asp. Bartosz Dolaciński pod numerem telefonu 786-936-108.

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.