Pokój terapeutyczny filii nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Adama Asnyka w Kaliszu na czas wakacji poszerza swoją ofertę o bezpłatne konsultacje z logopedą.

Zapraszamy rodziców, których niepokoi stan mowy dziecka. Zaobserwowali, że mówi ono zbyt mało lub niewyraźnie w stosunku do rówieśników, nie reaguje na mowę i dźwięki z otoczenia, zaczyna się jąkać, rozwój jego mowy się zatrzymał.

Konsultacje przeprowadzi Magdalena Nita – logopeda z wieloletnim doświadczeniem, która posiada również kwalifikacje z surdopedagogiki, tyflopedagogiki oraz oligofrenopedagogiki.

Warto zaznaczyć, że na wizytę u logopedy nigdy nie jest za wcześnie. Diagnoza na początkowym etapie daje szybsze i skuteczniejsze rezultaty w przyszłości.

Konsultacje w pokoju terapeutycznym w filii nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Adama Asnyka w Kaliszu przy ul. Krótkiej 3, odbędą się w poniedziałek 29 lipca w godz. 13.00-15.00 oraz 30 lipca od 16.00 do 18.00.

Ze względów organizacyjnych wszystkich chętnych prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny: 62 7573430, bądź mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.