Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Kalisz

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia mienia, do którego doszło w maju br. Policjanci zabezpieczyli nagranie monitoringu, który zarejestrował sylwetki dwóch mężczyzn, którzy mają związek ze sprawą. Prosimy o pomoc w ustaleniu danych, tych osób.

Do zdarzenia doszło wieczorem 22 maja br. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że dwóch mężczyzn, fragmentami wcześniej zniszczonego płotu klinkierowego, uszkodziło 3 szyby w oknach budynku znajdującym się na jednej z posesji w Kaliszu.

W trakcie czynności policjanci zabezpieczyli m.in. zapis nagrania z monitoringu, na którym zostały zarejestrowane sylwetki mężczyzn. Wszystkich którzy posiadają informacje na temat osób, których zdjęcia publikujemy proszone są o kontakt z funkcjonariuszem Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu prowadzącym postępowanie pod numerami telefonów: 62 76 55 376, 62 76 55 360 lub 62 76 55 900.

Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..