Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Kalisz

Każdy, kto chciałby poznać swoje możliwości twórcze w dziedzinie produkcji muzycznej, może to uczynić 27 lipca br. o godz. 17.30 w Akceleratorze.

Celem warsztatów jest wprowadzenie uczestnika w specyfikę produkcji nowoczesnych utworów z pogranicza hip-hopu, takich jak trap, drill, etc. Zajęcia będą podzielone na dwie części ˗ teoretyczną (podstawowa terminologia, niezbędny sprzęt, środowisko pracy), jak i praktyczną, podczas której zebrani skomponują prosty utwór instrumentalny.

Zapraszamy wszystkich chętnych, powyżej 12 roku życia, bez względu na upodobania muzyczne, do udziału w spotkaniu. Mile widziane będą zarówno osoby zupełnie nie znające się na rzeczy , jak i początkujące, stawiające w domowym zaciszu pierwsze kroki praktycznie.

Koszt warsztatów to 20 zł za osobę. Czas trwania - około 2 i pól godziny. Ilość miejsc jest ograniczona do 10 osób, ze względu na zasady bezpieczeństwa epidemiologicznego.

Prosimy zgłaszać się pod numerem 62 76643 40 lub pisać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w temacie wiadomości prosimy wpisać: „Warsztaty produkcja muzyczna”).

Zapraszamy do Akceleratora wszystkich chętnych od 12 roku życia, którzy pragną obudzić w sobie twórcę muzyki!