Pilna praca w Kaliszu

Kalisz to historyczne miasto znajdujące się w środkowo-zachodniej części kraju. Miasto jest głównym ośrodkiem Kalisko-Ostrowskiego Okręgu Przemysłowego. Na jego terenie znajdują się między innymi firmy specjalizujące się w produkcji maszyn i silników lotniczych. Jeżeli szukasz pracy w Kaliszu możesz ją podjąć w charakterze automatyka, projektanta instalacji fotowoltaicznych, czy przedstawiciela handlowego. Posiadamy również inne interesujące oferty pracy. Sprawdź najnowsze oferty pracy

Automatyk potrzebny w Kaliszu

Automatyk to pracownik, do którego zadań należy między innymi projektowanie oprogramowania maszyn, nadzorowanie maszyn przemysłowych, uruchamianie i konserwacja maszyn, opiniowanie projektów dotyczących automatyki. Żeby ubiegać się o stanowisko automatyka należy legitymować się wykształceniem wyższym (inżynier automatyki), biegle posługiwać się komputerem, znać język angielski. Od kandydatów wymaga się także umiejętności analitycznego myślenia, zdolności technicznych, doskonałej pamięci, zdolności koncentracji na jednym zagadnieniu. Automatyk może znaleźć zatrudnienie w laboratoriach, biurach technologicznych, zakładach przemysłowych, czy instytucjach naukowych. Jego zarobki uzależnione są od miejsca zatrudnienia, ale też od umiejętności i stażu pracy.

Szukasz pracy za granicą? Odwiedź nasz serwis i sprawdź oferty pracy w Dresden

Propozycja zatrudnienia dla projektanta instalacji fotowoltaicznych

Projektant instalacji fotowoltaicznych odpowiada za tworzenie schematów elektrycznych dla instalacji fotowoltaicznych, opisanie rozmieszczenia modułów fotowoltaicznych w miejscu instalacji. Do jego obowiązków należy również przygotowywanie dokumentacji wykonawczej. Od kandydatów aplikujących na to stanowisko wymaga się wykształcenia wyższego, zainteresowania tematyką odnawialnych źródeł energii, znajomości oprogramowania wykorzystywanego w firmie, w której zamierza podjąć pracę. Niezmiernie ważne jest nastawienie na rozwiązywanie problemów technicznych, komunikatywność, pozytywne nastawienie, świetna organizacja pracy własnej, znajomość języka angielskiego. Zarobki w tej branży uzależnione są od zakresu obowiązków, doświadczenia, czy prestiżu firmy, dla której pracujemy.

Dużo ofert pracy dla przedstawicieli handlowych

Przedstawiciel handlowy to pracownik odpowiedzialny za budowanie bazy klientów (zdobywanie nowych klientów, a także utrzymywanie relacji z już istniejącymi), realizację planów sprzedażowych, doradzanie klientom w wyborze produktów najlepiej spełniających ich oczekiwania. Przedstawiciel handlowy buduje pozytywny wizerunek firmy, dlatego oczekuje się od niego wysokiej kultury osobistej i kompetencji interpersonalnych. Do podjęcia pracy na tym stanowisku potrzebne jest wykształcenie średnie, prawo jazdy kategorii B (konieczność dojeżdżania do klientów), a czasem też własny samochód, znajomość języka angielskiego, znajomość technik negocjacyjnych. W pracy tej zarobki uzależnione są w dużej mierze od rezultatów osiąganych przez danego pracownika (płaca podstawowa i prowizje).