Oryginalne meble ogrodowe z technorattanu – sprawdź najciekawsze aranżacje

Letni odpoczynek blisko domu to świetny przepis na relaks – nie trzeba wyjeżdżać daleko, aby cieszyć się otoczeniem zieleni i słońcem. Ogród czy taras pozwolą na zaaranżowanie niepowtarzalnej przestrzeni, z której korzystać będą wszyscy domownicy. W aranżacji przestrzeni pomogą meble ogrodowe z technorattanu – rozbudowane kolekcje są doskonale dopasowane do różnorodnych potrzeb.

Wypoczynkowe meble ogrodowe z technorattanu – meble modułowe

Wygodna sofa narożna w konstrukcji modułowej to mebel chętnie wybierany do ogrodów. W kolekcjach technorattanowych nie brak i takiego rozwiązania! Kolekcje modułowe to ciekawa propozycja dla osób, które cenią sobie możliwość zmian w obrębie strefy wypoczynkowej. Zestawy takie składają się z kilku elementów, które można wykorzystywać oddzielnie lub łączyć, tworząc rozłożystą sofę. Uzupełnieniem kompletów modułowych jest obszerny stolik kawowy. Tak zaprojektowane miejsce wypoczynkowe w ogrodzie warto osłonić przed silnym słońcem przy pomocy funkcjonalnego parasola ogrodowego. Nowoczesne parasole posiadają wiele punktów regulacji, przez co możliwe będzie precyzyjne ustawienie kąta padania cienia.

Fotel kokon niezwykłe meble ogrodowe z technorattanu

Szukając elementów, które wyróżnią ogród czy taras, warto zwrócić uwagę na niebanalne fotele wiszące Kokon, proponowane przez markę Gardenspace. Takie meble ogrodowe z technorattanu w prosty sposób zmienią odbiór otoczenia i sprawią, że każda chwila blisko natury będzie jeszcze przyjemniejsza. Fotele wiszące zaprojektowano w taki sposób, aby móc swobodnie bujać w obłokach – siedzisko umieszczone jest w głębokim kokonie, zawieszonym na stabilnej konstrukcji. Obszerny kokon skutecznie chroni użytkownika zarówno przed silnym słońcem, jak i podmuchami wiatru. Mebel może stanowić samodzielny element wyposażenia lub też być częścią większego kompletu technorattanowego.

Jadalnia w ogrodzie – wybierz meble ogrodowe technorattanowe

Organizacja grilla w ogrodzie to doskonały pomysł na spotkanie w gronie bliskich czy znajomych. Aby grillowanie było możliwe warto zadbać o odpowiednie miejsce do biesiadowania. Pomogą w tym dopasowane do potrzeb meble ogrodowe z technorattanu: obszerny stół jadalniany oraz wygodne krzesła. Komplety jadalniane z technorattanu stworzą przyjemne miejsce wypoczynkowe, idealne do organizacji letnich przyjęć czy spotkań z rodziną. Letnia jadalnia powinna być osłonięta przed słońcem – innowacyjną propozycją są pergole metalowe, które precyzyjnie wyznaczą przestrzeń wypoczynkową i osłonią wybrane miejsce przed słońcem.