Powiat Kalisz: Pod koniec kwietnia zaczynamy cykl biegów zaliczanych do klasyfikacji Grand Prix Ziemi Kaliskiej 2022

2 min czytania

Już 23 kwietnia rozpoczniemy rywalizację biegową w ramach klasyfikacji Biegowego Grand Prix Ziemi Kaliskiej. Początek tradycyjnie będzie miał miejsce na terenie gminy Ceków-Kolonia, która jest gospodarzem cieszących się pokaźną historią Biegów Ulicznych Wiosna Cekowska. W tym roku będzie to już 31. edycja tej imprezy.

Do klasyfikacji Biegowego Grand Prix Ziemi Kaliskiej 2022 ostatecznie zaliczane będą 4 biegi. Będą odbywały się na różnych dystansach, a w najdłuższym z nich - IV Biegu Tribecco Stawiszyn 5-10-15KM zawodnicy bedą musieli zmierzyć się z dystansem 15 kilometrów.

Tak będzie ostatecznie prezentował się kalendarz zmagań Biegowego Grand Prix Ziemi Kaliskiej 2022:

**1. 23 kwietnia - XXXI Biegi Uliczne Wiosna Cekowska - dystans: 5 kilometrów **

Zapisy: https://foxter-sport.pl/xxxi-biegi-uliczne-wiosna-cekowska-2022

2. 29 maja - IV Bieg Tribecco Stawiszyn 5-10-15KM - dystans GP: 15 kilometrów

Zapisy: https://foxter-sport.pl/iv-bieg-tribecco-stawiszyn-5-10-15-km

3. 18 września - Bieg na pożegnanie lata - Żelazków 10KM - dystans GP: 10 kilometrów

4. 13 listopada - III Bieg Chrystowskich dla Niepodległości - dystans GP: 10 kilometrów

Regulamin Grand Prix Ziemi Kaliskiej 2022 znajdą Państwo w załączonym pliku.

Zapraszamy serdecznie do wspólnego biegania! Zapisy na dwa pierwsze biegi już otwarte! Tradycyjnie zbieramy medale, które na koniec stworzą wspólną całość, a po 4 biegu wyłonimy najlepszych biegaczy Ziemi Kaliskiej.

Pliki do pobrania

  • Biegowe Grand Prix Ziemi Kaliskiej 2022 - regulamin (2.12 MB)

Biegowe Grand Prix Ziemi Kaliskiej 2022

Starostwo Powiatowe w Kaliszu, powiat.kalisz.pl/art,2929,pod-koniec-kwietnia-zaczynamy-cykl-biegow-zaliczanych-do-klasyfikacji-grand-prix-ziemi-kaliskiej-2022

Autor: krystian