UM Kalisz: Mistrzostwa Polski w Tańcach Sportowych w Uniejowie
.JPG)
Klub Sportowy Tańca i Akrobatyki L’ART występował na Eliminacjach Mistrzostw Polski w Tańcu Sportowym organizowanym przez federacje PZTSport należącą do I.D.F. International Dance Federation.
Do Uniejowa po raz kolejny przyjechało dwustu pięćdziesięciu tancerzy i tancerek. Tym razem na pierwsze w tym roku eliminacje do dwudziestych dziewiątych Mistrzostw Polski w Tańcach Sportowych. Był to jeden najważniejszych sprawdzianów zawodników zarówno przed Mistrzostwami Polski, jak i przed tegorocznymi mistrzostwami świata w Wilnie.
Urząd Miasta Kalisza, kalisz.pl/dla-mieszkanca/aktualnosci/mistrzostwa-polski-w-tancach-sportowych-w-uniejowie,55030
Ostatnie Artykuły
![[PIŁKA NOŻNA] Betclic 2. liga – Resovia Rzeszów – KKS Kalisz 0:1. Jeleń dał gościom prowadzenie, Kwiatek obronił karnego](/images/mecz/thumbnails/resovia-rzeszow-kks-kalisz-01052026-01.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Betclic 2. liga – Resovia Rzeszów – KKS Kalisz 0:1. Jeleń dał gościom prowadzenie, Kwiatek obronił karnego

Srebro z Będzina i ciepłe przyjęcie dla mażoretek z Liskowa w Kaliszu

Formoza Challenge zatrzyma część Gajowej. Kierowcy i pasażerowie muszą uważać

W Nadleśnictwie Grodziec ruszy oprysk przeciw barczatce sosnówce

Majówka w obiektach OSRiR z ograniczeniami. Część miejsc pozostanie zamknięta

Jak przechowywać hologramy szkolne kolekcjonerskie?

Ewa Kłysz obejmuje muzeum w Opatówku. To wybór po latach pracy

Targi w Opatówku z nagrodami i zbiórką dla Ani Mrówczyńskiej

Rowerem śladami kapliczek i rzeźb. Powiat kaliski szykuje wyjątkowy rajd

Ptasi Skwerek przy lesie już działa. Dzieci uczą się ptaków i bawią w cieniu drzew

Nauczyciele sięgną po ludowe tradycje. W Opatówku czeka nowa konferencja

Młodzi ekolodzy staną do testu. Powiat szykuje drugą olimpiadę

2,5 promila na rowerze - policjanci przerwali niebezpieczną jazdę w Kaliszu

