UM Kalisz: Wyjątkowy Koncert Kolędowy Betlejem w Kaliszu
BETLEJEM W POLSCE zaprasza na widowisko muzyczne p.t. Głośna noc!. W programie koncertu nie zabraknie kolęd z różnych stron świata, utworów premierowych napisanych specjalnie na tę okazję, wyjątkowych artystów, którzy wyśpiewają także swoją historię Bożego Narodzenia, porywających aranżacji muzycznych, niezwykłej oprawy multimedialnej, a przede wszystkim świątecznej atmosfery, w której podzielimy się opłatkiem.
Koncert w Kaliszu odbędzie się 5 stycznia o godzinie 18:00, w Hali Kalisz Arena.
To będzie koncert na wiele głosów, na scenie pojawi się dwudziestu wykonawców. Zaśpiewają i zagrają: Arka NOEGO, Natalia Niemen, Magda Bereda, Kasia Wilk, Agnieszka Musiał, Gabi Gąsior, Maya Avraham, Andrzej Lampert, Skubas, Robert Friedrich Litza, Adam Krylik, Mate.O, Marek Piekarczyk, Mietek Szcześniak oraz Zespół Muzyczny Jana Smoczyńskiego.
Betlejem w Polsce zabrzmi tym głośniej, z im większym odzewem spotka tegoroczna akcja charytatywna Ambasador Miłosierdzia. Bo jak co roku: GRAMY i POMAGAMY! Głośno. Coraz głośniej… Na całą Polskę!
Dochód z trasy koncertowej widowiska Betlejem w Polsce. Głośna Noc zostanie przeznaczony na pomoc dla osób potrzebujących. Kup bilet zostań Ambasadorem Miłosierdzia!
http://www.betlejemwpolsce.pl/
Urząd Miasta Kalisza, kalisz.pl/, kalisz.pl/dla-mieszkanca/aktualnosci/wyjatkowy-koncert-koledowy-betlejem-w-kaliszu,24015
Ostatnie Artykuły

Jak przechowywać hologramy szkolne kolekcjonerskie?

Ewa Kłysz obejmuje muzeum w Opatówku. To wybór po latach pracy

Targi w Opatówku z nagrodami i zbiórką dla Ani Mrówczyńskiej

Rowerem śladami kapliczek i rzeźb. Powiat kaliski szykuje wyjątkowy rajd

Ptasi Skwerek przy lesie już działa. Dzieci uczą się ptaków i bawią w cieniu drzew

Nauczyciele sięgną po ludowe tradycje. W Opatówku czeka nowa konferencja

Młodzi ekolodzy staną do testu. Powiat szykuje drugą olimpiadę

2,5 promila na rowerze - policjanci przerwali niebezpieczną jazdę w Kaliszu

Antonin znów zagrał Chopinem - i wyłonił pianistów z trzech kontynentów

Kaliska biblioteka włączyła młodzież w pamięć, która nadal porusza

AranżacJA Fest zamknął Kalisz wieczorem, który miał w sobie czułość i moc

AranżacJA Fest w Kaliszu pokazał, jak młodzi rozkręcają muzykę od nowa

Kalisz usłyszał, jak jeden przebój zmienia się w kilka muzycznych światów

