CKiS Kalisz: Centrum Kultury i Sztuki w Kalisz w odpowiedzi na apel Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Jedyny na świecie afisz 47. Międzynarodowego Festiwalu Pianistów Jazzowych z podpisem i specjalną dedykacją dla WOŚP dokonaną przez LESZKA MOŻDŻERA do wylicytowania na OFICJALNEJ aukcji Fundacji WOŚP!
https://allegro.pl/oferta/afisz-miedzynarodowy-festiwal-pianistow-jazzowych-10132614137
Unikat podpisany przez artystę bezpośrednio po koncercie Leszka Możdżera z Glorią Campaner na najdłużej nieprzerwanie trwającym Festiwalu Jazzowym w Polsce! Festiwal organizowany jest przez Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu.
Cały koncert możesz zobaczyć tutaj https://www.youtube.com/watch?v=dZeYqNYnbqMMiędzynarodowy
Festiwal Pianistów Jazzowych w Kaliszu jest jedną z najstarszych imprez jazzowych w Polsce. Cieszy się wysoką oceną polskich i zagranicznych artystów i krytyków, prezentując najistotniejsze projekty artystyczne jazzowego fortepianu. Festiwal Pianistów Jazzowych to doroczne, czterodniowe święto jazzu na najwyższym poziomie. Podczas 47. edycji festiwalu zobaczyliśmy osiem koncertów, zarejestrowanych i dostępnych na kanale Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu na YT: youtube.com/playlist?list=PL-bmpgEPu-38iOvC8gcRVybwEDYzk1o0L .
Leszek Możdżer jest jednym z najwybitniejszych polskich muzyków jazzowych. To pianista światowej klasy, odważny eksplorator i oryginalny twórca, wyróżniający się własnym językiem muzycznym. Urodził się 23 marca 1971 roku w Gdańsku. Naukę gry na fortepianie rozpoczął w piątym roku życia i przeszedłszy wszystkie szczeble edukacji uzyskał dyplom gdańskiej Akademii Muzycznej w 1996 roku. Jazzem zainteresował się w klasie maturalnej. Ostrogi zdobył w zespole klarnecisty Emila Kowalskiego, a pierwszą próbę z zespołem Miłość odbył na swoje 20 urodziny. We wczesnych latach działalności muzycznej był również członkiem kwartetu Zbigniewa Namysłowskiego. W roku 1992 otrzymał wyróżnienie indywidualne na Jazz Juniors i była to pierwsza kropla obfitego deszczu nagród, jakie miały spaść na niego przez następne lata. Od tamtego czasu zwyciężał we wszystkich kolejnych ankietach czytelników Jazz Forum” w kategorii ‘Fortepian’ i został też wielokrotnie uznany Muzykiem Roku.
Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu, ckis.kalisz.pl/, ckis.kalisz.pl/centrum-kultury-i-sztuki-w-kalisz-w-odpowiedzi-na-apel-wielkiej-orkiestry-swiatecznej-pomocy/
Ostatnie Artykuły

Wielka litera potrafi namieszać - Kalisz ma na to kilka przykładów

„Lato bez Vat” w VOLVO – Najchętniej wybrane modele pośród marek premium w Polsce, teraz korzystniej o wartość większą niż VAT

Półmetek Volvo For Safety za nami – już niemal 62 tys. osób odwiedziło miasteczko bezpieczeństwa

Rajd rowerowy nie dojdzie do skutku. Upał zatrzymał kaliską trasę

Upał nie odpuszcza. W Kaliszu ostrzegają przed odwodnieniem i przegrzaniem

Wysokie temperatury nie odpuszczą. RCB wskazuje, co trzeba zrobić

Młodzi twórcy przejęli scenę w CKiS i pokazali, że szkoła też może zaskakiwać

W Kaliszu działa sieć wodnych punktów. Tu można złapać ochłodę w upał

W Kaliszu strażniczki uczą dzieci zasad, które mogą uratować wakacje

W Kaliszu ruszają konsultacje strategii powiatu. Badany jest też wpływ na środowisko

Koncert dla Ani Mrówczyńskiej przełożony. Upał zmienił plany

Kaliscy samorządowcy przyglądali się krakowskiej Ekospalarni z bliska

Archiwum Państwowe w Kaliszu ma nową dyrektorkę. To twarz dobrze znana w środku

Dwa pomiary, dwa zatrzymane prawa jazdy. Mieszkańcy wskazali to miejsce
Przydatne dane teleadresowe
- Związek Komunalny Gmin "Czyste Miasto, Czysta Gmina" - kontakt, godziny, lokalizacje
- Parafia Miłosierdzia Bożego w Kaliszu - msze, kancelaria, sakramenty
- Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1 w Kaliszu - kontakt, godziny, oferta
- Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Perzyny w Kaliszu - kontakt, oddziały, rejestracja
- Drugi Wielkopolski Urząd Skarbowy w Kaliszu - kontakt, godziny, zasięg terytorialny
- ZUS Kalisz - kontakt, godziny i sprawy do załatwienia w Inspektoracie
