MB Boxing Night powraca! To już dziesiąta gala organizowana przez Mateusza Borka i jego grupę MB Promotions. Do wydarzenia dojdzie już 29 października w Kalisz Arenie. W głównych pojedynkach wystąpią Kamil Łaszczyk, Damian Wrzesiński, Łukasz Wierzbicki czy Kamil Młodziński. MB Boxing Night X bilety na galę w Kaliszu już w sprzedaży.

Grupa MB Promotions dowodzona przez Mateusza Borka szybko zdobyła zaufanie kibiców na rynku pięściarskim w Polsce. Organizatorzy reagują na głosy fanów i powracają z kolejnym wydarzeniem, do którego dojdzie już 29 października w Kaliszu.

 W walce wieczoru wystąpi niepokonany Kamil Łaszczyk. Popularny "Szczurek" ma już na swoim koncie 28 zwycięskich walk i jeszcze w dziesięcioletniej karierze nie zaznał żadnej porażki. Rywalem Polaka będzie notowany na 2. miejscu w swoim kraju Meksykanin Jose Armando Valdes.

 Na dobre tory spróbuje powrócić natomiast Damian Wrzesiński, który w ostatnim pojedynku dopisał do rekordu pierwszą porażkę od 2017 roku. Seria trzynastu pojedynków bez przegranej została zatrzymana, ale lekcja okazała się niezwykle cenna dla "Wrzosa" i zapewnia, że powróci w jeszcze lepszej odsłonie niż widzieliśmy go dotychczas.

W karcie walk znalazło się miejsce również dla pięściarzy, którzy nie zwykli dawać nudnych walk. Kamil Młodziński to gwarancja fajerwerków w ringu i braku kalkulacji. Łukasz Wierzbicki zapoluje natomiast na 20. zawododową wygraną w karierze, a Stanisław Gibadło spróbuje zachować nieskażony porażkami rekord.

MB Boxing Night bilety

  • Bilety VIP - catering ciepły i zimny, napoje bezalkoholowe, piwo

  • Bilety dla osób niepełnosprawnych - prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • Zamówienia grupowe (powyżej 10 biletów) - prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Termin ostatniego wydarzenia z dostępnymi biletami: 2021-10-29

https://www.ebilet.pl/sport/sporty-walki/mb-boxing-night/