Policja poszukuje świadków majowego wypadku w Kaliszu
Policja poszukuje świadków tragicznego wypadku, który miał miejsce w maju na jednej z ulic naszego miasta. Prosimy o pomoc wszystkich, którzy mogą dostarczyć istotnych informacji.
  1. Wypadek miał miejsce 27 maja około godziny 14:20 na ul. Babina.
  2. Niezidentyfikowany kierowca nie ustąpił pierwszeństwa pieszemu na pasach.
  3. Pieszy prowadził psa rasy sznaucer miniaturka, który zginął na miejscu.
  4. Policja apeluje o zgłaszanie się świadków, także tych z wideorejestratorami.

Policjanci z Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej prowadzą dochodzenie w sprawie zdarzenia drogowego, które miało miejsce w maju na terenie naszego miasta. Poszukiwane są osoby, które mogą dostarczyć informacji na temat kierowcy uczestniczącego w tym incydencie.

Do wypadku doszło 27 maja br. około godziny 14:20 na ul. Babina. Jak wynika z wstępnych ustaleń, kierowca nieznanego pojazdu, prawdopodobnie koloru jasnozielonego lub żółtego, nie zachował szczególnej ostrożności i nie ustąpił pierwszeństwa pieszemu przechodzącemu przez wyznaczone przejście. Pieszy prowadził na smyczy psa rasy sznaucer miniaturka. W wyniku potrącenia, zwierzę zmarło na miejscu.

Kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia. Policja apeluje do wszystkich, którzy mogą posiadać jakiekolwiek informacje na temat tego incydentu, aby zgłosili się i pomogli w ustaleniu tożsamości sprawcy. Szczególnie istotne mogą być nagrania z wideorejestratorów pojazdów przejeżdżających w pobliżu w czasie zdarzenia.

Wszelkie informacje można przekazywać asp. Katarzynie Walczak pod numerem telefonu 47 77 514 75 lub 47 77 51 460 (Sekretariat Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej). Informacje można również przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Każda informacja może okazać się kluczowa w rozwiązaniu tej sprawy i przyczynić się do ukarania sprawcy tego tragicznego wypadku.


Na podstawie: KMP w Kaliszu