Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Kalisz

Już po raz 15. Kaliski Sztab Imprez Zamkniętych 29. Finału WOŚP pod patronatem Starosty Kaliskiego organizuje kwestę na rzecz Fundacji Jurka Owsiaka w szkołach i instytucjach powiatu kaliskiego w ramach imprez zamkniętych towarzyszących 29. Finałowi. Zostań wolontariuszem 29. Finału WOŚ i zagraj z nami podczas #wosp2021. Zarejestruj się przez internet, dołącz do naszego Sztabu i kwestuj z tekturową puchą lub kwestuj online zakładając swoją e-Skarbonkę. Przeczytaj poniższą instrukcję, dzięki której przejdziesz proces rejestracji bez problemów, zaledwie w 7 krokach!

Za pomocą strony iwolontariusz.wosp.org.pl złożysz swój wniosek o bycie wolontariuszem 29. Finału WOŚP w przystępny sposób, wypełniając formularz zgłoszeniowy online. Pamiętaj, że osoby niepełnoletnie powinny poprosić opiekuna (rodzica) o pomoc i założenie konta opiekuna wolontariusza. Elektroniczne zgłoszenie do sztabu nie jest jednoznaczne z zostaniem wolontariuszem - zostaniesz poinformowany o decyzji Sztabu mailowo lub w zakładce "Wiadomości" na swoim koncie iWolontariusza. Pamiętaj, że każdy Sztab ma ograniczoną liczbę miejsc, zgłoszenie niepotwierdzone może zostać odrzucone.

Zanim jednak przystąpisz do działania, zapoznaj się z regulaminem wolontariusza.

Piętnastą kwestę w szkołach zamierzamy przeprowadzić w dniach poprzedzających 29. Finał 4 - 8 stycznia 2020 r. Szkołę może reprezentować max. trzech wolontariuszy. Termin zgłaszania wolontariuszy upływa 4 grudnia 2020 r.

W związku z panującą obecnie sytuacją związaną z epidemią koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 rejestracja Wolontariusza odbywać się będzie ONLINE. Aby dołączyć do naszego Sztabu - Powiat Kaliski 5222, należy zarejestrować się przez internet i kwestować z puchą tekturową lub online zakładając swoją eSkarbonkę

Za pomocą strony iwolontariusz.wosp.org.pl należy złożyć swój wniosek o bycie wolontariuszem 29. Finału WOŚP, wypełniając formularz zgłoszeniowy online. Osoby niepełnoletnie powinny poprosić opiekuna (rodzica) o pomoc i założenie konta opiekuna wolontariusza.

Elektroniczne zgłoszenie do sztabu nie jest jednoznaczne z zostaniem wolontariuszem - zgłaszający poinformowani zostaną o decyzji Sztabu mailowo lub w zakładce "Wiadomości" na swoim koncie iWolontariusza, zgłoszenie niepotwierdzone może zostać odrzucone.

Liczba miejsc w naszym Sztabie jest ograniczona, dlatego liczy się kolejność zgłoszeń!

Sposób rejestracji oraz Regulamin wolontariusza znajduje się na stronie https://www.wosp.org.pl, zakładce FINAŁ.

Po zarejestrowaniu Szef Sztabu jest zobligowany do skontaktowania się z wolontariuszem w celu zweryfikowania wprowadzonych przez niego danych (może się to odbyć drogą elektroniczną poprzez dowolny komunikator np. Messenger /Whatsapp).

Z Państwem kontaktować się będzie Wioletta Przybylska Szef Kaliskiego Sztabu Imprez Zamkniętych WOŚP.

Kontakt w sprawie: Joanna Górska Wydział Promocji, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 62 5014306, kom. 796 740 608,

Dziękujemy, że chcesz z nami grać!

SZEF SZTABU WOSP

KALISKICH IMPREZ ZAMKNIĘTYCH

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Zdjęcie pokazuje dwóch wolontariuszy i promuje akcję

    Zdjęcie pokazuje dwóch wolontariuszy i promuje akcję "Zostań wolontariuszem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy"