Nieformalna grupa Wigry Składaki Dobre Chłopaki po raz drugi organizuje akcję charytatywną polegającą na pomocy choremu dziecku. Tym razem, użytkownicy popularnych w dawniejszych czasach rowerach "Wigry" będą podążać tymi jednośladami aż do Zakopanego. Chcą pomóc małemu Wiktorowi, który walczy o możliwość samodzielnego poruszania się. W daleką trasę, pasjonaci bezinteresownej pomocy i "zabytkowych" rowerów wigry wyruszają 1 sierpnia.

Start rowerowej podróży wyznaczono na 1 sierpnia spod siedziby Starostwa Powiatowego w Kaliszu. Starosta Kaliski Krzysztof Nosal bez wahania objął patronat nad tym wydarzeniem, i zadeklarował, że pojedzie z członkami grupy "Wigry Składaki Dobre Chłopaki" przynajmniej do granic naszego powiatu.

Jesteśmy pewni, że podróż zakończy się powodzeniem, i rowerowi pasjonaci dojadą do stolicy polskich gór – Zakopanego. Wierzymy także, że akcja pomocy Wiktorkowi również zakończy się powodzeniem i uda się zebrać niezbędne środki pieniężne potrzebne do walki o sprawność Wiktora, którego marzeniem jest samodzielne poruszanie się.

Zachęcamy inne podmioty i wszystkie osoby dobrego serca – pomagajcie Wiktorowi! W tym celu można przekazywać niezbędna środki za pomocą zbiórki, którą odnajdziecie Państwo pod linkiem: https://www.siepomaga.pl/jedziemydlawiktorkawigryskladakidobrechlopaki?fbclid=IwAR36RNmQvZR87YasmYs3vU8maMYSYtu-KbYqYs2cXievavIP--DcBEu0V4w

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Starosta Kaliski Krzysztof Nosal z członkami grupy Wigry Składaki Dobre Chłopaki

    Starosta Kaliski Krzysztof Nosal z członkami grupy Wigry Składaki Dobre Chłopaki