Płyty plexi na wymiar – doskonały zamiennik tradycyjnego szkła

Szkło akrylowe z powodzeniem zastępuje tradycyjne w coraz większej ilości przypadków. Płyty z plexi mogą być wykorzystywane dosłownie wszędzie, a jego doskonałe właściwości przekładają się na wytrzymałość, estetyczny wygląd oraz bezpieczeństwo. Sprawdź jaką ofertę przygotowaliśmy dla Ciebie w sklepie PlexArt – zapraszamy

Płyty Plexi – rodzaje i sposób zastosowania

Polimetakrylan metylu to, sztywne i termoplastyczne tworzywo o wysokiej wytrzymałości i odporności. Posiada doskonałe właściwości termoizolacyjne i cechuje się gładką i równą powierzchnią. Z pleksi tworzone są różnego rodzaju przedmioty użytkowe, elementy meblowe, meble i konstrukcje ogrodowe czy gadżety reklamowe. Szeroko wykorzystywany jest w wielu – budowlanej, zbrojeniowej, handlowej czy przemysłowej. Wielokrotnie spotykamy się z tym tworzywem nie zdając sobie nawet z tego sprawy, ponieważ tak bardzo przypomina szkło. Jako że również jest całkowicie przejrzyste z powodzeniem go zastępuje.

W czym pleksa jest lepsza od szkła? Tworzywo te jest materiałem nieporównywalnie lżejszym i zdecydowanie bezpieczniejszym w użytkowaniu. Znacznie wygodniej się je również obrabia, dzięki czemu bez problemu można nadać mu pożądany kształt. Niezwykle atrakcyjna jest również cena, co jest często głównym czynnikiem decydującym o wyborze takiego rozwiązania.

W ofercie slepu PlexArt oferujemy Ci różne rodzaje tego materiału różniące się od siebie przede wszystkim wyglądem. Przygotowaliśmy dla Ciebie:

 • płyty z plexi bezbarwnej,
 • płyty plexi mlecznej,
 • płyty plexi lustro,
 • płyty z plexi kolorowej.

W naszej ofercie posiadamy również płyty wykonane z innych tworzyw, które znajdą zastosowanie w wielu sytuacjach. W sklepie PlexArt znajdziesz także:

 • płyty dibond
 • płyty z poliwęglanu,
 • płyty PCV,
 • płyty HDPE,
 • płyty HIPS,
 • płyty PET-G,
 • płyty HPL.

Obróbka plexi – skorzystaj z usług PlexArt

Firma PlexArt świadczy także liczne usługi związane z cięciem tworzywa sztucznego. Zamówisz u nas płyty plexi na wymiar, ale także cięcie, gięcie, klejenie czy frezowanie akrylu. W tym celu wykorzystujemy najnowocześniejszy i niezwykle precyzyjny sprzęt, pozwalający wykonywać nam dowolne projekty przesłane przez klientów. Możemy pochwalić się wykwalifikowaną kadrą, posiadającą specjalistyczną wiedzę oraz umiejętności nabyte w czasie wielu lat pracy. Zapewniamy pełen profesjonalizm i pełne zaangażowanie. Dajemy Ci gwarancję doskonale wykonanej pracy – efektem końcowym będzie trwała, solidna i estetyczna płyta lub arkusz z pleksi, lub innego materiału.

Jeżeli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami a ustalimy dokładnie szczegóły Twojego zamówienia biorąc pod uwagę Twoje potrzeby i preferencje – zapraszamy.